дивись.info

27 серпня у Львові відбудеться презентація саміту миру

27 серпня у Львові відбудеться презентація саміту миру

Проект Саміт миру вдало стартував в Україні минулого року у Києві і зібрав близько 250 осіб з 14 областей країни та експертів з комунікації (фасилітаторів) з 7 країн світу. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Метою проекту Саміт миру – є підтримка громад у налагодженні мирного діалогу та конструктивної співпраці (як на локальному, так і регіональному рівнях), надання їм консультативної допомоги із залученням досвідчених експертів та спеціалістів у сфері врегулювання кризових явищ (військові конфлікти, громадські протести) та децентралізації.

Головна мета презентації 27 серпня – активне залучення до проекту Саміт миру громадськості міста Львова та області (органів місцевого самоврядування, науковців, студентів, громадських активістів,представників бізнесу), яке передбачає аналіз ризиків, потенційних можливостей адміністративної реформи та децентралізації, а також спільний пошук шляхів, способів, форм та інструментів, здатних зробити ці процеси максимально ефективними для держави та суспільства.

Один з головних спікерів презентації буде доктор Річард Фурсман- консультант з питань організаційного розвитку та лідерства, президент консалтингової компанії BrimeyerFursman, президент компанії GlobalSynergyGroup, колишній директор відділу з економічного розвитку штату Міннесота (США), тренер сесій для державних службовців, органів самоуправління, громадських активістів).

«Українці зараз мають найоптимальніший момент, щоб будувати своє майбутнє. Я ніде не бачив такої мужності і рішучості людей, як в Україні.

Терпіння, активність та важка праця – запорука позитивних змін в Україні», – впевнений Річард Фурсман.

Презентація Саміту Миру у Львові відбудеться в головному корпусі Львівської Комерційної Академії. Найважливіша тема для обговорення: «Що ми зараз можемо зробити для того, щоб процеси децентралізації відповідали інтересам громадян/країни, яка наша роль?»

Місце проведення: головний корпус ЛКА

Час проведення: 27.08 з 11 до 14 год.

Контактна особа: Христина Яблонська – 0976728609

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама