дивись.info

У Львові діти учасників АТО намалювали любов до України (фото)

У Львові діти учасників АТО намалювали любов до України (фото)

У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького презентували виставку малюнків, авторами яких є діти учасників АТО. Майже сотню робіт об’єднали назвою «Любіть Україну», а присвятили виставку Дню Незалежності. Про це повідомляють активісти ГО «Львівський молодіжний клуб», повідомили Дивись Інфо організатори.

До виставки малеча почала готуватися ще у червні, під час відпочинку у пансіонаті «Шацькі озера». Саме там разом з волонтерами, педагогами та вихователями дітки на папері зображали любов до Батьківщини. Учора патріотичні малюнки презентували у Парку культури. Оглянути виставку прийшло чимало діток з батьками, вони з радістю шукали свої роботи серед представлених та згадували як їх створювали.

«Дуже приємно було зустрітися з дітками через 2 місяці. Виставка стала гарним приводом для діток учасників АТО та їх батьків зустрітися знову, поділитися враженнями, згадати яскравий відпочинок у пансіонаті. Це дуже важливо для їх морального духу та підтримки», – розповіла активістка Львівського молодіжного клубу Соломія Посполіта.

До слова, протягом червня у пансіонаті відпочило майже 50 дітей учасників АТО зі Львова. Перебування у пансіонаті було насичене розвагами, іграми, пізнавальними вікторинами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама