дивись.info

У Львові проведуть футбольний міні-турнір для підлітків

У Львові проведуть футбольний міні-турнір для підлітків

За сприяння Карітасу Львова та львівських парафій, з нагоди Дня Незалежності 26 і 29 серпня відбудеться футбольний міні-турнір для підлітків. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської міської ради

У турнірі візьмуть участь 6 футбольних команд: з парафій Різдва Пресвятої Богородиці (проспект Червоної Калини), Покрову Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська), святих Володимира і Ольги(вул. Симоненка), Благовіщення Пресвятої Богородиці (вул. Пасічна), Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська), а також футбольна команда Карітасу Львова.

Турнір розпочинається о 10.00 год. і проходитиме на футбольному полі парафії Пресвятої Богородиці Володарки України, що розташоване по вул. Ковельській. Згідно з умовами міні-футболу, команда складається з 5 осіб віком від 12 до 14 років. Кожна гра складається з двох таймів тривалістю 8 хвилин. Попередньо проведено жеребкування, у якій послідовності і з ким команди гратимуть. Переможці будуть нагороджені кубками та медалями, всі учасники отримають пам’ятні грамоти.

Відповідальний за проведення міні-турніру піддиякон Петро Чайковський зазначив, що діти і молодь такого віку мають велике бажання займатись спортом і таку можливість їм треба надати.

«Футбол є командною грою, у якій важлива злагодженість, тут проявляється здорова конкуренція, футбол сприяє розвиткові дружніх стосунків, а також фізичному, психічному і духовному розвитку особистості», – вважає Петро Чайковський.

Це вже третя зустріч парафіяльних команд у Львові, яка проходитиме з ініціативи директора «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрія Сенейка. Перша проходила у грудні минулого року, друга в червні вже цього року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама