дивись.info

20 осіб з особливими потребами у Львові проводять цикл соціально-психологічних тренінгів

20 осіб з особливими потребами у Львові проводять цикл соціально-психологічних тренінгів

Громадська організація Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» в рамках фінансової підтримки на здійснення статутної діяльності організовує цикл соціально-психологічних тренінгів «Готовність до змін на шляху до успіху» для 20 осіб з особливими потребами. Тренінги проводяться у приміщенні організації за адресою: вул. Грінченка, 4а, в реабілітаційному центрі, де неповносправні отримують фізичну, соціальну, психологічну та юридичну підтримку. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Перше заняття відбулось 21 серпня. Під час тренінгу учасники вчилися визначати пріоритети та цілі у власному житті. Після визначення цілей учасники обговорювали шляхи та засоби необхідні для їх втілення. Наступні два тренінги пройдуть 29 і 30 серпня.

«На реалізацію циклу тренінгів з бюджету м. Львова передбачено кошти у розмірі 2,6 тис.грн. Загалом, у 2015 році громадській організації Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» для фінансової підтримки на здійснення статутної діяльності передбачено кошти у розмірі 33 тис.грн.», – розповів в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама