дивись.info

Проспект Чорновола озеленять і облаштують для велосипедистів та пішоходів

Проспект Чорновола озеленять і облаштують для велосипедистів та пішоходів

Завтра стартують роботи з реконструкції просп. Чорновола. Для початку, на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Липинського мають зрізати 24 дерева, 14 з яких – аварійні. Натомість обіцяють висадити низькорослі кущі та близько 32-36 нових дерев. Так проспект готуватимуть до ремонту тротуарів і прокладення велодоріжки. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Серед 24 дерев – 23 тополі та 1 липа. Як зазначають у міському департаменті розвитку, проблема тополь в тому, що вони дуже швидко старіють та трухлявіють, на цій ділянці вже є чимало пеньків, і у той же час дерева, які ще у досить непоганому стані, мають настільки розгалужену кореневу систему, що вона піднімає тротуар і заважає виконувати ремонтні роботи.

«Якщо залишити ці дерева і ремонтувати довкола них тротуар, то коріння під час робіт буде сильно пошкоджене, і після цього дерева довго не проживуть. Щоб не отримати в результаті сухі дерева посеред сухого тротуару, раціональніше зараз замінити тополі на дерева більш витривалих та довговічних видів. Наприклад, на платани», – відзначає працівник департаменту Олександр Шутюк.

Серед інших ідей щодо висадки – липи, зазначають у Шевченківській райадміністрації. Тут обіцяють: місто отримає відреконструйований просп. Чорновола до середини жовтня. Саме цей час є оптимальним для висадки нових дерев.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.