дивись.info

У Львові розпочинається соціальний проект «В очікуванні невідомого»

У Львові розпочинається соціальний проект «В очікуванні невідомого»

30 серпня о 19.00 на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва, що на вул. Гнатюка, 11, відбудеться танцювальний перформанс «В очікуванні невідомого» за участю танцюристів з України, Молдови, Грузії та з дітьми з грузинського табору для біженців. Вхід безкоштовний. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Проект «В очікуванні невідомого» – це танцювальний перформенс, який відбувається під керівництвом шведського хореографа Бенно Воорхам у співпраці з відомими танцюристами з України, Молдови та Грузії та з дітьми з табору для біженців (м. Тцеровані, Грузія).

Метою проекту є залучення дітей біженців до театрального мистецтва, розкриття перед ними виразних можливостей людського тіла в контексті сучасної хореографії, та висвітлення проблем сімей біженців за допомогою театральних методик.

Соціальний проект «В очікуванні невідомого» триватиме з 30 серпня по 13 вересня 2015 року у восьми містах західної та центральної України, а також у Молдові. Проект в першу чергу розрахований для дітей та сімей, які були вимушені залишити свої домівки та переїхати із зони конфлікту, а також буде цікавий кожному пересічному громадянину України за рахунок інноваційної постановки та сценічної взаємодії професійних танцюристів та дітей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама