дивись.info

У Львові відбудеться “Країна мрій” (фото)

У Львові відбудеться “Країна мрій” (фото)

10-11 жовтня у Львові відбудеться мистецьке дійство «Країна Мрій». Фестиваль пройде на свято Покрови просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

«Країну мрій» ми започаткували в 2004 році в Києві, і проводили його вже 12 разів. Це етнічний фестиваль, який присвячений відродженню та підтримці українських традицій. Традиції стають сучасними і впроваджуються в наше життя. У Львові ми проводитимемо втретє цей фестиваль і хочу зазначити, що Львів – наш найкращий партнер.

Десь півроку тому до нас зателефонував директор Шевченківського гаю, сподіваюсь, що завдяки його ініціативі та підтримці міської ради ми зробимо фестиваль на високому рівні.

Ми приурочуємо «Країну мрій» до свята Покрови – це козацьке свято. Козацька велич зараз відроджується в Україні, цей козацький дух зараз нам дуже потрібен, щоб перемогти ворога, а козацька пісня вкрай важлива і має високу стратегічну і політичну роль», – розповів Олег Скрипка, музикант, ідейний натхненник фестивалю «Країна Мрій».

«Цього року сам фестиваль буде більш роковий, адже козацькі пісні, які співає молодь, є роковими. Будуть такі гурти, як Тартак, ТНМК, Воплі Відоплясова.

В Києві ми робили сцену сучасної кобзарської пісні, де виступали молоді виконавці, також може буде електронна сцена, де буде модне зараз поєднання електронної та етнічної музики», – додав Олег Скрипка.

Вже втретє «Країна Мрій» пройде на численних сценах та майданчиках «Шевченківського гаю», що у Львові. Широкою музичною палітрою львів’яни та гості міста будуть насолоджуватися упродовж двох фестивальних днів на Великій музичній сцені, Танцювальній галявині, Кобзарській майстерні та інших локаціях.

«Кожен, хто прагне доторкнутися до незбагненного чистого джерела духа, автентики і краси, зможе познайомитися із найкращими українськими виконавцями. Традиційно «Країна мрій» збирає неперевершених українських митців на втіху поважній публіці, яка цінує стиль і традиції, готова до сучасного поєднання фольклору і року, автентики та електронної музики. В.В., Пікардійська Терція, ТарТак та багато інших артистів співатимуть на теренах «Країни Мрій» у Львові», – зазначають організатори фестивалю.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Фестиваль «Країна Мрій» вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо.

«Країна Мрій» – найбільший в Україні та найвідоміший у світі український фестиваль. Керманичем та ідейним натхненником фестивалю є музикант і громадський діяч Олег Скрипка. 12 років зусиллям організаторів фестивалю та волонтерів організовується цей захід.

skrypka2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама