дивись.info

Львівські депутати вимагають відставки Авакова

Львівські депутати вимагають відставки Авакова

27 серпня на сесії Львівської міської ради прийнято звернення до керівництва держави від Львівської міськради, щодо злочинного та безпідставного звинувачення двох київських активістів – Андрія Медведька та Дениса Поліщука у вбивстві Олеся Бузини. Про це Дивись Інфо повідомив Любомир Мельничук

“Андрій Медведько і Денис Поліщук – хлопці, активісти з Києва. Саме на цих двох патріотів Міністерство внутрішніх справ на чолі з міністром Аваковим нахабно «вішає» вбивство одіозного Олеся Бузини.

За часів режиму Януковича політичні замовлення в судах були виразною ознакою диктатури ! І очевидним є факт, що досі у судовій та правоохоронній системах процвітає корупція, а головний метод впливу держави це репресії.

Саме від репресій і фабрикувань потерпіли ці два хлопці. Поки вулицями українських міст їздить нова розрекламована Поліція, Міліція тим часом продовжує успішно працювати за старою схемою.

Бузину застрелили 16 червня 2015 року, а вже 18 червня Аваков, ще До! вироку суду оголосив винними у злочині Медведька і Поліщука. Не зважаючи те, що обидва хлопці мають алібі – на момент вбивства перебували у зоні АТО. До речі, Медведько – боєць добровольчого батальйону «Київ-2», а Поліщук –командир взводу 54 окремого батальйону.

Затримання бійців міліція, за вказівкою Авакова, провела з порушенням усіх правових норм. Жодних протоколів затримання не складали,хлопців фактично викрали, їхні помешкання обшукали, а зізнання у відділку – «вибивали» силою. Про що затримані розповіли згодом.

Вже пізніше суд Медведька і Поліщука арештував. Хоча під час судового процесу адвокати хлопців вказували на велику кількість фальсифікацій з боку слідства, які підтверджують відверте фабрикування справи.

І, як не дивно, суддями та слідчими у цій справі є одіозні персони – ручні пси режиму, які за вказівкою арештовували і засуджували активістів Революції гідності в Києві.

Ані міліція, ані суд не діють справедливо та прозоро у цій справі. Та й не можуть діяти, бо справою займаються скомпрометовані правоохоронці! І намагаються запроторити активістів до в’язниці будь-якою ціною!

Ми вимагаємо від Керівництва держави припинити політичні переслідування українських патріотів, а продажних та брехливих суддів, міліціонерів і слідчих, причетних до справи Медведька і Поліщука – притягнути до кримінальної відповідальності.

Вимагаємо також невідкладно розглянути питання про відставку Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, під керівництвом якого Міністерство і надалі провадить репресії над українськими патріотами!”, – йдеться у зверненні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама