дивись.info

Львівські виробники презентуватимуть свої товари на початку жовтня

Львівські виробники презентуватимуть свої товари на початку жовтня

Підтримуємо національного виробника. 1-6 жовтня в приміщенні Палацу мистецтв (вул. М. Коперника, 17) вже увосьме пройде виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».

Відповідне рішення сьогодні, 26 серпня, прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.

Організатором виставки-ярмарку визначено оператора виставкової діяльності ПАТ «Гал-ЕКСПО». Участь у ній вже традиційно візьмуть місцеві виробники, які представлятимуть свою продукцію

Рішенням виконкому також передбачено дотримання на час проведення виставки санітарних норм допустимого шуму, за необхідності – надання невідкладної медичної допомоги, заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями тощо. Окрім того, з 1 вересня до 6 жовтня у місті буде розміщено 6 рекламних білбордів та 6 сітілайтів.

Нагадаємо, виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» відбувається у місті з 2008 року. Основною її метою є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств. У рамках виставки-ярмарку відбуваються семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!» тощо. Торік до виставки долучилось більше 70 підприємств.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама