дивись.info

Нові дороги у Львові будують з урахування потреб людей з обмеженими можливостями

Нові дороги у Львові будують з урахування потреб людей з обмеженими можливостями

У ході реконструкції вулиць міста ЛКП «Львівавтодор» реалізовує проекти, які враховують потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Зокрема, у ході будівництва трамвайної колії на Сихів на усіх пішохідних переходах передбачено влаштування понижень до рівня проїзної частини, на краю платформ – тактильної плитки, на усіх регульованих пішохідних переходах – звукового супроводу зеленого сигналу світлофора, а також будуть високі платформи на трамвайних зупинках. Крім того, поруч з трамвайною колією облаштують зони заспокоєного руху на вул. Снопківській та вул. Волоській.

Те саме передбачено і у плані реконструкції трамвайної колії на вулицях Богдана Хмельницького та Гайдамацькій. Також тут планують зробити виступ тротуару до борта трамвая та звуження проїзної частини в зоні перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, а також виїздів з другорядних вулиць.

«Ми хочемо зробити відрізок дороги від вулиці Богдана Хмельницького і до вулиці Гайдамацької центром Підзамче. Він стане привабливим для пішоходів. Ця дорога повинна перестати бути магістральною з 4-ма смугами руху, а має стати вулицею із заспокоєним рухом», – розповів провідний інженер ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила.

У ході реконструкції трамвайної колії на вул. Промисловій «Львівавтодор» передбачив виступ тротуару на зупинках до борта трамвая, висоту зупинки – 35 см над проїзною частиною, а також влаштування понижень до рівня проїзної частини на пішохідних переходах.

Щодо площі Святого Юра, то тут проект передбачає на усіх пішохідних переходах пониження до рівня проїзної частини, а на світлофорах – влаштування звукового супроводу зеленого сигналу та безбар’єрний доступ з площі до території Святоюрського комплексу.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама