дивись.info

У Львові тривають заняття з іпотерапії для осіб з особливими потребами (фото)

У Львові тривають заняття з іпотерапії для осіб з особливими потребами (фото)

Управління соціального захисту підтримує соціально-орієнтовані ініціативи. Так, в продовж липня-серпня громадською організацією «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» для осіб з інвалідністю хворих на церебральний параліч, в тому числі дітей, проводять заняття з іпотерапії для 10-ти осіб (загалом по 19 занять для кожного). Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Навчальний практикум проводять в декілька етапів:

  • підбір вправ для занять з іпотерапії, відповідно до діагнозу неповносправних осіб;
  • навчання неповносправної молоді виконанню вправ з іпотерапії інструктором з іпотерапії;
  • верхова їзда на конях з виконанням вправ у супроводі інструктора з іпотерапії.

Неповносправні молоді люди з громадської організації «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» відзначають, що відвідування занять позитивно впливає не лише на їх фізичне самопочуття, але й, що не менш важливо, на їхній загальний психоемоційний стан.

Навчальний практикум «Реабілітація через іпотерапію» проводиться в рамках фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів на реалізацію статутних завдань у 2015 році. Розмір фінансування заходу управлінням соціального захисту Львівської міської ради складає близько 17 тис. грн. Загальний розмір фінансової підтримки, передбаченої ГО «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» в рамках надання фінансової підтримки на реалізацію статутних завдань у 2015 році, становить 33 тис. грн.

«Підтримку в проведенні занять з іпотерапії, які є інноваційною у системі реабілітації осіб з неповносправністю ми надаємо вже не перший рік. Так, цього року заняття проходять в рамках надання фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, яку надають з коштів бюджету міста», – розповів в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Довідка

Іпотерапія — метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.

Позитивний вплив іпотерапії на здоров’я людини виявляється завдяки тому, що їзда верхи вимагає постійного тренування базових рефлексів, що передбачають відповідну участь м’язів тіла, а це відіграє велику роль у лікуванні пацієнтів, які страждають на порушення функцій опорно-рухової системи і системи керування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама