дивись.info

Журналістів запрошують на навчання «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ»

Журналістів запрошують на навчання «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ»

«ГО «Львівський Медіафорум» та ГО «Інститут Політичної Інформації» за підтримки Фонду Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголошують прийом заявок на участь в тренінгу «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ». Протягом вересня відбудеться 2 цикли навчань: в Одесі 18-20 вересня тау Львові 24-26 вересня.

Такі навчання організатори проводять напередодні виборів для журналістів, які активно залучені в регіональних редакціях для висвітлення виборчого процесу.

Тренінги триватимуть 3 дні та охоплять такі блоки:

– правовий – основна інформація про новий закон «Про місцеві вибори»; права журналіста;

– політичний – професійні стандарти при висвітленні виборів та виборчого процесу;політична реклама та її особливості;

– соціологічний – використання соціологічних даних у підготовці матеріалів;

– цифровий – використання «нових медіа» у журналістській роботі (навики та методи роботи з «новими медіа», збір та поширення інформації в/через соціальні медіа).

Аби взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку до 6 вересня 2015 р.(до 16:00): Оголошення результатів – 8 вересня 2015 р. (для учасників тренінгу в м. Одеса) та 10 вересня 2015 р. (для учасників тренінгу в м. Львів) на особисту електронну скриньку.

До у часті у тренінгу у Львові запрошуються журналісти, які працюють в регіональних ЗМІ Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської і Тернопільської областях, а в Одесі – Одеської, Миколаївської та Херсонської областях та АР Крим.

Організатори покривають витрати на проживання (3 дні), харчування і транспортні витрати (доїзд до Львова і назад). Також учасники забезпечуються навчальними матеріалами.

Якщо у вас виникнуть запитання, просимо скеровувати запити Мар’яні Семенишин на електронну скриньку: [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама