дивись.info

Агрохолдинги Львівщини долучаться до ремонту доріг

Агрохолдинги Львівщини долучаться до ремонту доріг

Служба автомобільних доріг у Львівській області підготує і подасть на розгляд Львівській ОДА загальну карту автодоріг регіону, якими користуються агрохолдинги, і які потребують ремонту. В кінцевому результаті буде напрацьовано механізм залучення агропідприємств до ремонтних робіт на дорогах у населених пунктах області.

Про це йшлося у четвер, 27 серпня, під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

“Негативно впливає на якість дорожнього покриття на автошляхах області рух при високих температурних режимах великогабаритного транспорту, – зазначив Олег Синютка. – В облдержадміністрації буде створено робочу групу за участі Громадської ради, юристів та агроекспертів з підготовки меморандуму про  спільні дії щодо долучення агрохолдингів до ремонту доріг та недопущення перевезення важких фур дорогами області. Агропідприємствам запропонують укладати договори з перевізниками на транспортування не більше як 22 т сільськогосподарської продукції для збереження дорожнього полотна”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.