дивись.info

Інформація про бюджет Львівської області cтала доступнішою

Інформація про бюджет Львівської області cтала доступнішою

Від сьогодні на сайті Львівської обласної ради розміщено графічні дані щодо бюджетної інформації Львівської області. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Ця інформація розміщена на сайті Львівської області у розділі «Бюджет. Візуалізація». Тут у діаграмах подано інформацію про доходи та видатки обласного бюджету та взаємозв’язок між ними.

Це лише перший етап в реалізації проекту «Відкритий бюджет», мета якого ­­­- зробити непросту для багатьох інформацію про бюджет доступнішою і зрозумілішою. Тепер кожен охочий може в зручний спосіб ознайомитися з інформацією щодо використання бюджетних коштів та надходжень до обласного бюджету.

Візуалізація бюджету сприятиме підвищенню прозорості, відкритості та доступності основної бюджетної інформації. Будь-якому користувачеві стане зрозумілішим, яким чином обласна влада здійснює акумулювання, розподіл і використання коштів бюджету Львівської області.

Розділ «Бюджет. Візуалізація» перебуває на етапі наповнення. Зокрема, у ньому планується також розмістити інтерактивну карту, за допомогою якої користувач зможе прослідкувати, яким чином розподіляються бюджетні кошти у розрізі міст і районів області.

Проект щодо впровадження програмного забезпечення «Відкритий бюджет» обласна рада реалізує спільно з ГО «Центр громадської адвокатури».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама