дивись.info

Львівська громадська рада при МВС збереться 2 вересня

Львівська громадська рада при МВС збереться 2 вересня

Громадська рада при ГУМВСУ у Львівській області збереться другого вересня, – повідомляє речник Громадської ради при ГУМВСУ у Львівській області Олег Пилипенко.

Відкрите засідання Громадської ради відбудеться в приміщенні актового залу головного управління при МВС України у Львівській області на 2-му поверсі о 17:00. В Порядку денному стоять такі важливі питання як: створення комісій з відбору курсантів в Нову поліцію, створення комісій по проведенню переатестації працівників правоохоронних органів та необхідності включення в комісії членів громадської ради, призначення 40 працівників ДАІ в нову поліцію поза конкурсом, створення комісії по роботі з новою поліцією.

Бажаючі прийняти участь у засіданні журналісти не потребують акредитації, проте мають завчасно попередити про свій візит Громадську раду.

«Сьогодні відбуваються дуже важливі зміни в системі правоохоронних органів України. І нам необхідно проконтролювати цей процес. Вчора на засіданні комісії з відбору курсантів 3го потоку у нову поліцію, з 35 чоловік ми одобрили лише 5. І особисто  попереджую, що слідкуватиму за тим процесом. І для Громадської ради буде неприємливим, якщо достойні кандидати на роботу у нову поліцію не будуть прийняті на роботу, а ті курсанти що на сьогодні не відповідають вимогам стануть працювати.

Нагадую, є 4 варіанти для курсантів: прийнятий, неприйнятий, в резерв або на роботу в офіс.

Також викликають обурення численних фото і постів працівників нової поліції в соціальних мережах. Неприйнятно, що керівники 4х батальйонів львівської поліції вживають в робочий час і на робочому місці російську мову замість державної», – зазначив голова Громадської ради при ГУМВСУ у Львівській області Рустам Курбанов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама