дивись.info

На Львівщині активізувались шахраї

На Львівщині активізувались шахраї

Працівники Самбірського міськвідділу міліції розшукують шахраїв,котрі заволоділи грошима та ювелірними виробами громадян.

Перший випадок стався 22 серпня у одному з сіл Самбірського району. Жінкавіком 30 – 35 років зайшла на подвір’я одного з будинків та повідомилагосподині, що на її чоловіка наведено порчу і найближчим часом треба чекатибіди. Проте, за словами шахрайки, вона може запобігти нещастю. Для цьогогосподиня повинна віддати їй усі гроші, а також золоті вироби, що є вбудинку. Тоді вона прочитає у церкві над цінностями відповідні молитви ібіда омине хату господині, а цінності шахрайка зобов’язалась повернутивласниці. Господиня передала незнайомці золоті прикраси, а також гроші усумі дві тисячі доларів США. Зрозуміло, що ні грошей, ні коштовностейшахрайка господині не повернула.

Інший випадок стався 25 серпня. До 58-річної мешканки одного з сілзателефонував невідомий чоловік, голос якого вона сплутала з голосом свогосина і повідомив, що у нього неприємності з міліцією. Щоб вирішитипроблему, вона повинна переказати одинадцять тисяч гривень набанківський рахунок. Переказавши гроші, жінка невдовзі з’ясувала, що з їїсином все гаразд і вона стала жертвою шахраїв, після чого звернулась ззаявою у Самбірський міськвідділ міліції.

Працівники міліції закликають громадян бути пильними, при спілкуванні знезнайомцями керуватись здоровим глуздом, а при виникненні підозризвертатись по допомогу до правоохоронців.

Прес-служба ГУМВС України у Львівській області

за матеріалами Тетяни Охріменко,
помічника начальника Самбірського МВ ГУМВСУ

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама