дивись.info

На Львівщині готуються до проведення Олімпійського тижня

На Львівщині готуються до проведення Олімпійського тижня

27 серпня за головування начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрія Майбороди відбулася чергова обласна скайп-нарада. Про це Дивись Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

Під час наради обговорено питання про підготовку до проведення заходів в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня й відзначення Дня фізичної культури і спорту (12 вересня); про хід проведення комплексних змагань за програмою Ігор Львівщини (Ігри Львівщини, Ігри ветеранів, Ігри для осіб з інвалідністю); про основні підсумки проведення молодіжних вишкільних таборів на території області та структуризацію осередків Пласту в районах і містах області; про організацію спортивної та молодіжної програми фестивалю «Голос Лемківщини» (с. Зимна Вода Пустомитівського району, 29-30 серпня) та про підготовку до укладання державної статистичної звітності за підсумками 2015 року.

В нараді взяли участь голова обласної організації Пласту у Львівській області Назар Домбровецький; начальники відділів управління та директори обласних центрів «Інваспорт», «Спорт для всіх».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама