дивись.info

Синютка та Адамик увійшли до складу Центральної ради партії БПП-УДАР

Синютка та Адамик увійшли до складу Центральної ради партії БПП-УДАР

Представники Львівщини Олег Синютка та Петро Адамик увійшли до найвищого керівного органу об’єднаної партії Блок Петра Порошенка-УДАР.

Сьогодні, 28 серпня в Києві відбувся ХІІ позачерговий з’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Під час з’їзду було прийнято рішення про об’єднання політичних сил «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та УДАР в одну політичну силу. Головою об’єднаної партії делегати обрали Віталія Кличка.

«Сьогодні ми створюємо єдину політичну силу, яка усвідомлює свою відповідальність за те, що відбувається в країні. За ефективні реформи, за реальні зміни, за перспективи нашої держави. Ми сьогодні робимо відповідальний крок. Як ніколи можливий реванш старих сил. Сил, проти яких боровся Майдан, сил, які розстрілювали українських патріотів на Майдані. Тому ми не повинні допустити помилок минулого», – заявив Віталій Кличко.

В роботі з’їзду, також, взяв Президент України Петро Порошенко. «Політики повинні об’єднатися заради України в парламенті і берегти цю єдність, яку так мріє зруйнувати наш ворог. Сьогодні не час і не місце для політичного егоїзму. Сьогодні у цій залі ми зібралися сказати, що лише об’єднавшись – переможемо», – заявив Петро Порошенко.

Партійний з’їзд ухвалив нову редакцію Програми партії, а також новий склад Центральної ради партії. До складу керівного органу партії було обрано 50 чоловік. В тому числі – двох представників Львівщини – голову ЛОО «Солідарність» Олега Синютку та голову ЛОО «УДАР Віталія Кличка» Петра Адамика.

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.