дивись.info

Юних вихованців «Соціального готелю» ознайомили з історією українського війська

Юних вихованців «Соціального готелю» ознайомили з історією українського війська

27 серпня працівники відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках кампанії «Відповідальне місце» провели благодійний  захід «Юні Мужчини»  з нагоди Дня Незалежності України, до якого були залучені мешканці комунального закладу «Соціальний готель», передає прес-служба ЛМР

Мета заходу – організувати для молоді із соціально незахищених категорій населення корисне та цікаве проведення дозвілля. Молоді люди відвідали «Воєнно-історичний музей» Прикарпатського військового округу західного оперативного командування. Під час екскурсії юнаки мали можливість оглянути понад десять тисяч експонатів, які розповідають про історію Української держави та її війська. Із самого початку на заході панувала захоплива атмосфера. Хлопці швидко зацікавилась експонатами, деякі із них мали можливість доторкнутись до них, а також, за бажанням, їх власноруч протестувати.

«На даний час у Львові загострилась проблема ухилення від мобілізації і небажання з’являтися у військкомати. Тому в рамках кампанії «Відповідальне місто» заплановано низку заходів з метою сприяння зайнятості та самореалізації юнаків і дівчат шляхом залучення до контрактної служби в Збройних Силах та інших військових формуваннях України», – розповіла в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.

Благодійний захід «Юні Мужчини» відбувся за адресою: місто Львів, вулиця Стрийська, 88 (на території військової частини А 0284).

«Воєнно-історичний музей веде широку культурно-просвітницьку та виховну роботу серед військовослужбовців Львівського гарнізону, жителів міста та особливо студентської молоді. Стало традиційним приведення до Військової Присяги молодого поповнення у залах музею. В ході екскурсії, ми старалися привити молодикам любов до історії нашої держави та її війська, таким чином виховати із юнаків мужчин. На позитивних емоціях та хорошому настрої в юнаків виникло бажання захищати честь та Незалежність країни», – додала фахівець із соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Мазурака.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама