дивись.info

У Дрогобичі у міських автобусах за один рейс перевозитимуть 8 пільговиків

У Дрогобичі у міських автобусах за один рейс перевозитимуть 8 пільговиків

У Дрогобицькій міській раді відбулася робоча зустріч з перевізниками, під час якої обговорювалося питання перевезення пасажирів-пільговиків у громадському транспорті.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ забезпечення діяльності міськвиконкому.

Було досягнуто домовленості, що у міському громадському транспорті для пільговиків виділятимуть 8 місць: 6 сидячих і 2 стоячих. Також перевізники погодилися, що в ситуації, коли на зупинці залишається ще пільговик, а в автобусі достатньо вільного простору, водій має його взяти.

«Саме така формула є обґрунтованою, компромісною і забезпечить максимальні зручності як для жителів Дрогобича, так і для перевізників», – переконаний перший заступник міського голови Петро Суда.

Під час зустрічі йшлося також про створення комфортних умов для пасажирів, необхідність вдосконалення схеми маршрутів у місті та відведення зон під зупинки громадського транспорту.

«Зовнішній вигляд водія, ввічливість, справний технічний стан автомобіля, чистота у салоні, візуальна інформація, упорядкування зупинок громадського транспорту – це ті основні проблеми, які необхідно контролювати перевізникам кожного дня», – наголосив перший заступник міського голови

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама