дивись.info

Чим керуватимуться львів’яни, обираючи мера?

Чим керуватимуться львів’яни, обираючи мера?

Найбільш вагомим фактором впливу на вибір громадян під час голосування на посаду міського голови Львова 25 жовтня 2015 року буде підтримка друзів, знайомих (33%). Виборці також покладатимуться на підтримку родичів (26%). Про це свідчать дані Українського фонду “Громадська думка”, які оприлюднені сьогодні у Львівському прес-клубі, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо

Інформація, отримана від зустрічей з громадськими діячами буде одним з чинників, які вплинуть на вибір львів’ян (25%). Однак серед іншого опитані зазначили, що конкретна діяльність кандидата в на посаду міського голови, результати його роботи, попередні досягнення та біографічні дані мають значний вплив на думку громади.

Найбільш вагомим з-поміж інших політичних принципів для населення Львова є захист інтересів жителів їхнього регіону (46%). Менш важливим є захист інтересів представників тієї ж національності, до якої належать респонденти (18%) і захист інтересів тої ж соціальної групи, до якої належать опитані (11%).

Терміни проведення польового етапу дослідження — 15-28 серпня 2015 року.

Генеральною сукупністю дослідження було населення Львова віком від 18 років і старші.

Обсяг вибіркової сукупності становив 800 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.

Вибірка – багатоступенева, стратифікована з використанням випадкового відбору респондентів на останньому щаблі. Квотами у вибірці були – вік та стать.

Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,5%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама