дивись.info

Львів здобув право на проведення Літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у 2017 році

Львів здобув право на проведення Літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у 2017 році

У серпні 2017 року у Львові відбудеться літня зустріч центральноєвропейського регіону ІККА. ІККА – це найбільш важлива асоціація конференц-індустрії, членом якої із 2014 року є і місто Львів. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Очікується, що цю важливу триденну подію відвідає близько 70 членів організації з 17 країн світу, зокрема представники конференц-бюро, туристичного бізнесу та професійних асоціацій Австрії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Швеції тощо. Тож для міста Львова це чудова можливість продемонструвати європейським колегам потенціал Львова у сфері індустрії ділової гостинності, а також перейняти кращий досвід своїх партнерів.

За словами Анни Гурської, голови центральноєвропейського регіону ІККА: «Львів – це не тільки нова та багатообіцяюча дестинація, проте й активний учасник ІККА від початку членства в організації. Тому місто заслуговує на шанс показати свій величезний потенціал усім членам регіону».

Проведення літньої зустрічі центральноєвропейського регіону ІККА у Львові матиме значний вплив на розвиток індустрії ділової гостинності не лише у місті, а й Україні.

Довідка

ІККА (англ. ICCA – International Congress and Convention Association) – Міжнародна асоціація конгресів та конференцій, яка є провідним гравцем на ринку організації міжнародних конференцій. Lviv Convention Bureau стало членом ІККА у 2014 році та є єдиним членом асоціації від України.

Контакти для преси: Ярина Наворенська, тел. 099 3014028, [email protected]

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама