дивись.info

“Самопоміч” лідирує у Львові, – “Українська думка”

“Самопоміч” лідирує у Львові, – “Українська думка”

Якби вибори до місцевих рад відбулись наступного тижня, то найбільшу підтримку серед тих, хто прийде на виборчі дільниці 25 жовтня у Львові, отримала б партія «Об’єднання «Самопоміч». Про це свідчать дані Українського фонду “Громадська думка”, які оприлюднені сьогодні у Львівському прес-клубі, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо

За неї голоси віддала би чверть львів’ян. Меншим авторитетом серед мешканців міста користуються політичні сили «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» та політична партія «Правий сектор», які мають по 11% громадян. Трохи менше отримала би політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)» – 10%. П’ятірку лідерів замикає Радикальна партія Олега Ляшка, яку підтримують майже 8% опитаних. Як ВО «Батьківщина» так і ВО «Свобода» можуть розраховувати на 5% підтримку мешканців Львова.

Політична партія «Громадський рух «Народний контроль» також готова подолати п’ятивідсотковий бар’єр. Демонструють непогану динаміку в політичних змаганнях Українська Галицька партія, політична партія «Наш Край», партія «Укроп». Однак вони поки що мають небагато прихильників серед тих, хто збирається йти на вибори. Водночас ще 16% опитаних не визначились, за яку партію голосувати на виборах до місцевих рад.

Слід також зазначити, що ПП «Правий сектор» користується більшою підтримкою серед молоді 18-30 років (15,6%), ніж серед людей старших за 60 років (6,2%). Водночас ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» користуються значною підтримкою (11,2% і 9,3% відповідно) серед населення віком 60 років і більше. Порівняно високою підтримкою серед старших вікових категорій користується і «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» – 8,7% підтримки серед молоді 18-30 років та 18,2% підтримки серед населення від 61 року.

Як і раніше, чоловікам більше, ніж жінкам подобається діяльність ПП «Правий сектор» (7,7% підтримки серед жінок і майже 14% – серед чоловіків). Жінки ж більш прихильно ставляться до політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” (30,4%) на відміну від чоловіків (19,4%), а також Радикальної партії Олега Ляшка (5,7% підтримки серед чоловіків і 9,5% – серед жінок).

З-поміж усіх політичних напрямів та ідей на сьогодні найбільш зрозумілим і близьким для мешканців міста Львова є національно-демократичний – 45% населення Львова підтримують такі політичні ідеї. Ще 17% впевнені у тому, що саме націоналістичний напрям є найкращим серед запропонованих. Соціально-демократичний напрям підтримують 6% опитаних, а екологічний, природоохоронний – 5% респондентів. 19% львів’ян ще не обрали той чи інший політичний напрям і поки що не мають відповіді на це запитання.

Терміни проведення польового етапу дослідження — 15-28 серпня 2015 року.

Генеральною сукупністю дослідження було населення Львова віком від 18 років і старші.

Обсяг вибіркової сукупності становив 800 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.

Вибірка – багатоступенева, стратифікована з використанням випадкового відбору респондентів на останньому щаблі. Квотами у вибірці були – вік та стать.

Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,5%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама