дивись.info

Для працівників структурних підрозділів мерії проведуть навчання з ефективного комунікування

Для працівників структурних підрозділів мерії проведуть навчання з ефективного комунікування

Для працівників Центрів надання адміністративних послуг, міських транспортних перевезень, львівських комунальних підприємств житлово-комунальної сфери проведуть тренінг з комунікування. Відділ кадрів ЛМР ініціює проведення навчань на тему «Ефективна комунікація: правильне визначення потреб клієнта, робота із запереченнями, попередження конфліктів та презентація своєї роботи». Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

«Вимоги до ефективної комунікації сьогодні все більше виходять на перший план в роботі організації. Вміння почути, вислухати, зрозуміти, правильно проінформувати та допомогти стають дуже важливими професійними компетенціями для працівників усіх структурних підрозділів Львівської міської ради, а особливо тих, хто щодня спілкується з мешканцями та гостями нашого міста.

Реагуючи на вимоги професійного та публічного середовища та керуючись прагненням підвищити якість надання послуг для жителів нашого міста, відділ кадрів апарату виконкому Львівської міської ради ініціює проведення навчань для працівників структурних підрозділів на тему «Ефективна комунікація: правильне визначення потреб клієнта, робота із запереченнями, попередження конфліктів та презентація своєї роботи», – зазначають у відділі кадрів ЛМР.

Перший тренер, який підтримав ініціативу та погодився зробити свій вклад в розвиток персоналу Львівської міської ради, – це досвідчений бізнес-тренер Людмила Калабуха.

Тренінг пройде в 3-годинному інтенсивному режимі та буде зосереджений на вирішенні таких питань: підвищення рівня якості комунікації працівника з громадянином (клієнтом), що звертається, при отриманні послуги (консультація, прийом), грамотна подача інформації клієнту, попередження та вирішення конфліктних ситуацій.

Запрошеною аудиторією будуть працівники, з якими щодня спілкується львів’янин чи гість нашого міста, а саме: працівники міських транспортних перевезень, адміністратори Центру надання адміністративних послуг та працівники львівських комунальних підприємств житлово-комунальної сфери.

За результатами навчань заплановано розробити єдиний стандарт комунікації працівників Львівської міської ради.

Очікувано, що така ініціатива буде підтримана іншими тренерами та експертами, які прагнуть зробити свій вклад в розвиток сфери надання послуг для львів’ян та гостей нашого міста через навчання персоналу.

Звертайтесь у відділ кадрів Львівської міської ради. Контактний телефон 032 2975804 або пишіть на електронну скриньку [email protected].

Довідка

Людмила Калабуха – сертифікований бізнес-тренер, коуч, 3 власних бізнеси (консалтинговий, ювелірний, зообізнес). Автор 2-х перших україномовних книг з продажів та 1 україномовного блогу про продажі в Інтернет http://www.kalabukha.com.ua/. Досвід в продажах – 20 років.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама