дивись.info

Ветерани Львівщини та Харківщини говорили про об’єднання країни

Ветерани Львівщини та Харківщини говорили про об’єднання країни

У понеділок, 31 серпня, на Львівщину прибула делегація ветеранських та волонтерських організацій з міста Харкова. Цей візит відбувається в межах акції 4-й Потяг дружби і бойового братерства “Україна єдина: Харків – Львів”. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА

До складу делегації Харківщини увійшли представники ветеранів Другої світової війни, ветеранів-афганців, учасників бойових дій в зоні Антитерористичної операції на Сході України, представники наукової та громадської спільноти.

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний під час зустрічі привітав харків’ян на Львівщині та висловив сподівання, щоб подібні зустрічі відбувалися частіше задля обміну досвідом і пошуку спільних питань, які об’єднують Україну.

Представники ветеранських організацій Львова та Харкова обговорили актуальні питання ветеранського руху та національно-патріотичного виховання молоді. Окрім того, домовилися про об’єднання зусиль у справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності нашої держави, досягнення національної терпимості задля пам’яті та примирення в українському суспільстві.

Делегація Харківщини перебуватиме у Львові упродовж 5-ти днів. В межах візиту заплановано екскурсію у древньому Львові. Також харків’яни  відвідають Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та  візьмуть участь у круглому столі з учасниками АТО Львівської області, членами сімей загиблих на Сході України. Під час зустрічі обговорять питання їх соціального та правового захисту, морально-психологічної адаптації, працевлаштування після повернення з фронту.

Окрім того, учасників Потягу дружби запросили до участі у пам’ятних заходах з нагоди 70-річчя закінчення Другої світової війни.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама