дивись.info

Львів’яни знову зберуть тонну книг для Донбасу

Львів’яни знову зберуть тонну книг для Донбасу

Інтелектуально-просвітницький проект «Відкрий українське» продовжує свою діяльність та безстрокову акцію по збору книжок для бібліотек Донбасу. 10 – 12 вересня «Відкрий Українське» з метою збору книг приєднається до Форуму Видавців у Львові. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Проект, що діє уже понад рік, допоміг оновити бібліотечні фонди українськими книгами в Димитрові, Слов’янську, Дружківці, Краматорську, Маріуполі та Добропіллі. Особливим досягненням для координаторів стали півтори тонни книг, що були відправлені у місто Сєверодонецьк. На черзі – Старобільськ та Лисичанськ.

У рамках Форуму Видавців «Відкрий Українське» збиратиме україномовну літературу для оновлення бібліотечний полиць м. Старобільська. Допомагатимуть у цьому сучасні українські поети та літератори, які говоритимуть про пошук української ідентичності та важливість власне україномовної літератури. Зокрема, до проекту приєднається Сергій Жадан, адже зібрана література попрямує на його маленьку Батьківщину – Старобільск.

Запрошуємо учасників та гостей Форуму приєднатись!

Підтримай український Донбас! Намет №104 у подвір’ї Палацу Мистецтв та намет №57 на пр. Свободи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама