дивись.info

Влада Львівщини привітала Юхновського з 90-літтям (фото)

Влада Львівщини привітала Юхновського з 90-літтям (фото)

1 вересня в Будинку вчених відбулися урочистості за нагоди ювілейної дати – 90-ліття відомого українця, активного політичного та громадського діяча, видатного науковця Ігоря Рафаїловича Юхновського. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОР

На церемонію привітання ювіляра прийшло багато знайомих, друзів та близьких Ігоря Юхновського. Серед тих, хто прийшов зі щирими словами побажаннями був і голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Вітаючи Ігоря Рафаїловича, очільник обласної ради наголосив, що: «Ігор Юхновський – це людина з великої літери. Його снага та натхнення до праці та нових відкриттів і звершень надихнули не одне покоління українців творити на благо Української держави».

Ювілей Юхновського - 1Також Петро Колодій побажав уродинникові міцного здоров’я, довгих літ щастя, миру та добра, а також Божого благословення.

Наостанок очільник обласної ради передав Ігореві Рафаїловичу вітальну адресу від Львівської обласної ради та Почесну відзнаку «Пам’яті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама