дивись.info

Прокуратура вимагає повернути державі 25 га землі вартістю понад 45 млн грн поблизу Львова

Прокуратура вимагає повернути державі 25 га землі вартістю понад 45 млн грн поблизу Львова

Прокуратурою Львівської області подано до Жовківського районного суду 3 позовні заяви про скасування рішень Жовківської райдержадміністрації та Малехівської сільської ради щодо надання у власність громадянам земельних ділянок загальною площею 25 га земель сільськогосподарського призначення із подальшою зміною цільового призначення на землі житлової та громадської забудови. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

У позові аргументовано доводиться, що оскаржувані рішення прийнято усупереч вимогам 116,118, 149, 150 статей Земельного кодексу України, а також на підставі незаконних рішень Бродівського та Жовківського районних судів, які за втручання прокуратури уже скасовані вищими судовими інстанціями.

З огляду на викладене, оскільки громадяни набули право власності на угіддя з порушенням порядку надання у власність земель та їх вилучення, а згадані рішення судів скасовано, ділянки підлягають витребуванню із незаконного володіння.

Відтак, прокуратура вимагає визнати недійсними державні акти про право власності на ці території та повернути їх на користь держави.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама