дивись.info

Садовий розповів про ремонт вулиці Богомольця

Садовий розповів про ремонт вулиці Богомольця

У Львові тривають активні ремонтні роботи. Зокрема, капітально ремонтують вул. Акад. О. Богомольця. Після ремонту, вулиці буде повернуто бруківкове покриття. Ремонт розпочали 5 серпня, і триватиме він орієнтовно до 10 жовтня. Роботи виконує ПП «Гарантспецбуд».

«Ми забуваємо, як вулиця виглядала, коли вона була без ремонту. Тут проїхати було дуже і дуже складно. По-перше, ім’я Богомольця, по-друге, тут є будинки архітектора Левинського, тому дуже важливо привести цю вулицю до пуття.

Основний об’єм робіт виконано. Поміняли всю інженерію, зробили основу і зараз будемо приступати до брукування. До кінця місяця дорога вже буде повністю відкрита для проїзду.

Також ми міняємо хідники, щоб було нормально і проїхати, і пройти. Наступного року ремонтуватимемо фасад будинку №4, тому що фасад прекрасний, але нереставрований. Треба допомогти, бо самі мешканці цього ніколи не зроблять», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Вулиця Акад. О. Богомольця у самому центрі міста була у жахливому стані. Тут були тільки два крайні ряди бруківки, а решта – асфальт. Колись бруківку зняли і заасфальтували. Ми зробили кошторисну документацію, повністю капітальний ремонт зі заміною інженерних комунікацій. «Львівобленерго» встановило свої футляри. Долучили тих приватних підприємців, які є на вулиці. Тому в нас вийшов капітальний ремонт 900 м2 вулиці і 320 м2 тротуарів. 400 м2 тротуарів було вже прокладено за рахунок суб’єктів підприємницької діяльності, які є на вулиці. Крім того, замість асфальту буде бруківка, яку ми зекономили, знявши з вулиці Богдана Хмельницького (там ми поклали асфальт) і вул. Самійленка. Замостили натуральною бруківкою. Цей бордюр рідний, поставлений ще за Австрії, натуральний пісковик. Ми його залишаємо, бо він у дуже хорошому стані.

Каналізація була у жахливому стані, ми її поміняли. Заклали наперед футляри для прокладання електромережі. Тож у нас є перспектива у найближчі роки цього не чіпати.

Вулицю Акад. О. Богомольця, думаю, ми завершимо 27 вересня. Ми залучаємо більше людей там, де є більші об’єми робіт», – розповів голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

5 серпня на ремонт закрили вул. Богомольця. Як повідомили у Личаківській районній адміністрації, тут заплановано провести капітальний ремонт дороги з заміною мереж. За планами ремонт мають завершити 10 жовтня цього року.

Ремонт передбачає, власне, ремонт дороги та тротуарів, а також заміну мереж. Замість старого асфальту, вулицю замостять бруківкою.

«Знято верхній шар старого асфальту, натомість вулиця буде замощена бруківкою. Облаштують нові тротуари. Прокладено 9 нових електричних кабелів. Також ЛМКП «Львівводоканал» проводив заміну колодязів», – додав Іван Лозинський, голова Личаківської РА.

Вартість ремонту вулиці Богомольця — 723,2 тис. грн.

Загалом Личаківський район від початку року вже використав більшу частину передбачених коштів для ремонту комунального господарства – із 11 млн 200 тис грн, які міський бюджет виділив району для проведення поточних та капітальних ремонтів, вже використали 6 млн 780 тис грн.

«Цьогоріч для проведення поточних ремонтів у нашому районі передбачили 52 об’єкти комунального господарства, для капітального – 20. За використані кошти поклали 6296 м2 бруківки для тротуарів, а також асфальтне покриття. Щодо доріг, то асфальтом вже замостили 10900 м2 і бруківкою 4800 м2», – зазначив Іван Лозинський.

Довідка

Загалом у 2015 році для районних адміністрацій виділено 104 млн. грн. для проведення поточних ремонтів проїжджої частини та тротуарів, заплановано відремонтувати доріг – 180 тис. кв.м. та 60 тис. кв.м. тротуарів.

Для доріг та тротуарів центральної частини передбачено 14 млн. грн., районною адміністрацією заплановано відремонтувати 13 тис. кв.м. доріг та 15 тис. кв.м. тротуарів.

Зокрема, до кінця року будуть відремонтовані:

дороги: Снопківська, Волоська, Митрополита Андрея, Рутковича, ак. Богомольця та інші.

тротуари: Винниченка, Вербицького, Кривоноса, Чорновола, Листопадового Чину, Лесі Українки, Довбуша, 1,7а,11, Дорошенка, 23, Кубійовича, 29, пр. Свободи, 1/3, Стрийська, 28, Тютюників, 32, Глібова, 12, Митрополита Андрея, Рутковича, Гнатюка, 24, та інші.

пішохідна зона: Леся Курбаса.

Одночасно заплановано департаментом житлового господарства та інфраструктури виконати:

– реконструкцію просп. Свободи (від вул. Академіка В.Гнатюка до вул. М.Вороного):

Вартість будівельних робіт – 12 млн. 359 тис. 76120 грн.

Заплановані обсяги робіт:

– відновлення дорожнього покриття в бруківці – 4046 м2

– ремонт тротуарів з влаштуванням гранітної плитки 30х30 – 3209 м2

– влаштування велодоріжок – 444 м2.

– реконструкцію вул. М.Лисенка (від вул. М.Заньковецької до вул. М.Миклухо-Маклая):

Вартість будівельних робіт – 7 млн. 572 тис.грн.

Заплановані обсяги робіт:

– заміна каналізаційного колектора діаметром 800 мм – 354 м.пог.

– влаштування нових тротуарів з плиток бетонних площею 2837 кв.м.;

– перемощення проїжджої частини з мозаїчного каменю площею 3207 кв.м.

– реконструкцію вул. Сихівської:

Вартість будівельних робіт – 23 млн. 369 тис. 999 грн.

Заплановані обсяги робіт:

– влаштування дорожнього покриття з асфальту – 17251 м2

– бічні проїзди – 1827 м2

– ремонт технічних тротуарів – 1045 м2

– заміна переходів водопроводу через дорогу

– заміна дощоприймачів

– ремонт світлофора.

Управлінням капітального будівництва:

– виконано роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на вулицях Богданівській та Пасічній;

– влаштовуються тротуари на вул. Пасічній;

– проводяться роботи з влаштування з’їздів на перехресті вулиць Стрийська-Наукова-Хуторівка.

Є великий обсяг робіт з реконструкції доріг за трамвайними маршрутами №2 і 6, а також будівництва трамвайної колії в ж/м Сихів, на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама