дивись.info

Садовий вручив подяки успішним львівським підприємцям

Садовий вручив подяки успішним львівським підприємцям

З нагоди Дня підприємця, міський голова Львова Андрій Садовий нагородив успішних львівських підприємців подяками та дипломами, передає прес-служба ЛМР.

«Перша неділя вересня – це День підприємця. І я вирішив відзначити тих львівських підприємців, які дуже багато працюють для громади міста, створюючи нові робочі місця, даючи високий рівень заробітної платні, працюючи легально. У нас в суспільстві дуже по-різному ставляться до людей, які мають талант заробляти гроші. Комусь це подобається, комусь – ні. Та я маю глибоке переконання, що це велика Божа ласка – мати талант і давати можливість працювати іншим. Я завжди маю до таких людей повагу, адже ти кожного місяця повинен думати про те, що треба людям чесно виплатити заробітну платню, заплатити податки, вирішити різноманітні проблеми з державними органами тощо. Цей вишкіл, який проходить підприємець, залишає слід на все життя», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак, подяками та дипломами відзначили такі підприємства як ТОВ Сальве-Львiв, ТзОВ «Міта-Техніка», Філія «Львівський молочний комбінат ПП КФ «Прометей», ЛШП «Силует» УТОГ, ТзОВ «ЦВГ Україна», ТзОВ «Робітня», ТзОВ «Факро Львів», ПАТ «”Картонно-паперова компанія», ЛДП ДК «Сiка Футвеєp А/С» та інші.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...