дивись.info

У Львівській облраді обговорять співпрацю між Львівщиною та воєводствами Республіки Польща

У Львівській облраді обговорять співпрацю між Львівщиною та воєводствами Республіки Польща

5 вересня о 10.00 годині в малій сесійній залі Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 16) в рамках IV Українсько-Польського «Фестивалю Партнерства – 2015» відбудеться круглий стіл, учасники якого обговорять питання стосовно налагодження співпраці між Львівською області та воєводствами Республіки Польща. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба облради.

         Відповідно до програми круглого столу передбачено:

– доповідь на тему: «Соціальний проект для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну!» (доповідає: Уляна Флишко – начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю Львівської обласної ради);

         – доповідь на тему: «Транскордонна стратегія Люблінського воєводства, Львівської області, Волинської області і Брестської області на 2014 – 2020 роки» (доповідає: Богдан Кавалко – директор департаменту регіональної політики уряду Маршалківського Люблінського воєводства);

– доповідь на тему: «Співпраця українських і польських регіонів в рамках Університету транскордонного співробітництва» (доповідає: Лев Захарчишин – директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації)

– доповідь на тему: «Відкрите партнерство: пріоритетні проекти Львова на 2016 рік» (доповідає: Ярина Мельник – заступник директора Інституту міста).

Запрошуємо для участі в заході представників засобів масової інформації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама