дивись.info

Дрогобичу загрожує екологічне лихо: у річку Тисменицю можуть зсунутися будинки, дорога та міст

Дрогобичу загрожує екологічне лихо: у річку Тисменицю можуть зсунутися будинки, дорога та міст

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив провести  виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у місті Дрогобич. Комісія з питань ТЕБ та НС повинна вивчити проблемну ситуацією, яка склалася з річкою Тисменицею та напрацювати ряд заходів задля запобігання виникнення екологічного лиха. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА.

“Річ у тім, що в межах міста річка Тисмениця має загрозливу ерозію в п’яти місцях: береги ріки підмило водою, відповідно існує загроза просадки грунту, зміни русла та обриву берега, – розповів начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий. – Це несе небезпеку для довколишніх будинків і загрожує безпосередньо життю людей. Якщо негайно не провести робіт з берегоукріплення, то у випадку повені чи паводку житлові будинки, промислові об’єкти, господарські споруди, дорога та навіть міст через Тисменицю  можуть зсунутися в річку”.

До речі, у селі Смільно, що у Дрогобицькому районі також існує загрозлива екологічна ситуація. Річка Бистриця підмиває сільське кладовище, відповідно існує загроза зсуву могил. На даний момент уже розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання берегоукріплюючих робіт.

Довідка:

Загалом у Львівській області налічується 2 522 річки загальною протяжність 11 574 км. На балансі Львівського облводресурсу знаходиться 778 км дамб обвалування, понад 90 км кріплення берегів річок, 13 насосних станцій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...