дивись.info

У Шевченківському районі Львова горів торф

У Шевченківському районі Львова горів торф

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення повідомляє, що, станом на сьогодні, з початку 2015 року на території міста було зафіксовано 231 пожежу, пов’язану з самовільним спалюванням рослинності та її залишків і на торфовищах: 24 пожежі на торфовищах, 207 випадків спалювання рослинності.

Так, у суботу, 5 вересня, на вул. Шевченка, б/н на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 50 м2.

Нагадаємо, що спалювання рослинних залишків є порушенням законодавства, а саме: ст. 50 Конституції України, ст. 9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», п. 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, п. 3.6., 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах».

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить мешканців міста не бути байдужими як до довкілля, так і до власного здоров’я.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.