• USD: 35.75
  • EUR: 37.80

Сьогодні у Львові відкривається дитяча виставка «Палітра фантазій»

Сьогодні у Львові відкривається дитяча виставка «Палітра фантазій»

Благодійний фонд «Таланти України» запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки «Палітра Фантазій» у Львові. Урочисте відкриття заходу відбудеться 8 вересня о 12.00 год, у приміщенні Центру розвитку та Дозвілля «Під спільним дахом» (вул. Симоненка, 10). Виставка проходитиме протягом 2-х тижнів з 8 до 25 вересня (вхід вільній).Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Експозицію виставки складають картини, виконані дітьми від 4 до 14 років з України та європейських країн. Низка держав, серед яких Австрія, Болгарія, Великобританія, Кіпр, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Швеція, Шотландія відгукнулися на ініціативу Благодійного фонду "Таланти України" щодо надання картин дітей для участі в експозиції виставки «Палітра фантазій».

Як зазначають організатори, проведення виставки спрямоване на привернення уваги до творчості талановитих дітей з України, заохочення молодого покоління до творчої самореалізації, пізнання нових образів та форм втілення безмежних обріїв уяви.

Загалом одним з важливих завдань виставки є побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи близьких відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді. Проведення виставки «Палітра фантазій» − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, що причетна до цінностей та традицій Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами.

Організатори виставки: Благодійний фонд «Таланти України», Продюсерський центр «ArtCom».

Адреса: Центр розвитку та дозвілля «Під спільним дахом», м. Львів, вул. Симоненка, 10.

За додатковою інформацією звертайтесь: координатор проекту, креативний директор Наталія Тонкаль, тел.: (097) 914 49 18, e-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: