дивись.info

«Львівська дорога святого Якова» подовжує маршрут

«Львівська дорога святого Якова» подовжує маршрут

Братство святого апостола Якова продовжує прокладати «Львівську дорогу святого Якова Via Regia». 12 вересня відбудеться одноденне піше паломництво від Городка до Судової Вишні, яке стане ІІ етапом прокладання маршруту. Учасники пройдуть ще 25 км «Дороги святого Якова». Про це Дивись Інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Розпочнеться зустріч о 8.00 год. на площі біля костелу в Городку, де відбудеться благословення, а вже від церкви Благовіщення паломники вийдуть на Шлях.

Під час пілігримки учасники відвідають церкву святих Петра і Павла у селі Долиняни, де знаходиться ікона св. Якова. Потім перейдуть до села Милатин, у якому розташований костел і церква св. Дмитра. У Барі, наступному селі, також відвідають церкву святого Дмитра. А у селі Довгомостиська пілігрими завітають до церкви Преображення Господнього. Завершиться паломництво у Судовій Вишні близько 17.00 год.

Нагадаємо, перший етап прокладання Дороги відбувся 25 липня. Тоді учасники здійснили паломництво зі Львова до Городка. Загалом «Львівську дорогу святого Якова» планують з’єднатися із Європейським Шляхом. Для цього маршрут повинен дійти аж до Шегинь.

Зголоситися та отримати додаткову інформацію можна за телефоном: 0971262438, 0971262438 – Тарас Завадовський (e-mail: [email protected]).

Довідка

Дорога св. Якова – шлях, який допомагає паломникам з різних куточків світу дійти до Собору в Сантьяго де Компостела (Іспанія), де знаходиться гріб Апостола Якова.

Джерело: velychlviv.com

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...