дивись.info

У Львові відбудеться презентація “Стильної книжки для панянки”

У Львові відбудеться презентація “Стильної книжки для панянки”

У Львові відбудеться презентація «Стильної книжки для панянки», яка стала літературним дебютом відомої української дизайнерки Оксани Караванської. Книга вийшла у «Видавництві Старого Лева», а проілюструвала її одна з найталановитіших молодих українських ілюстраторів Анастасія Стефурак. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Караванської.

Презентація «Стильної книжки для панянки» відбудеться у п’ятницю, 11 вересня, о 14.00 біля львівського ательє Оксани Караванської – у дворику на проспекті Т. Шевченка, 10.

Учасники презентації:

  • Оксана Караванська, авторка «Стильної книжки для панянки»;
  • Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева»;
  • Анастасія Стефурак, ілюстратор книги.

Оксана Караванська – не лише відомий дизайнер і стиліст, а й дбайлива та уважна мама дев’ятирічної модниці Марічки, а тому добре знає, наскільки важливо вчасно познайомити юних панянок зі світом моди та стилю. «Коли я була маленькою, мені не було кому розказати про те, що через одяг можна проявити себе, – каже Оксана Караванська. – Тому я сама почала малювати дівчат та вигадувати для них різний одяг: у такий спосіб перевіряла, пасує їм чи ні. Й так полюбила цю творчість, що стала дизайнером! За час своєї кар’єри я безліч разів бачила, які дива робить правильно підібраний одяг. А вчитися цьому треба змалку. Відтак моя книжка стане для панянок порадником – розкриє секрети моди та стилю, навчить не загубитися в тенденціях і дизайнерських пропозиціях, а декому, можливо, навіть допоможе сформувати власний, неповторний імідж!».

«Стильна книжка для панянки» легко, невимушено і стильно розповідає дівчаткам про закони і підводні течії світу моди й застерігає від того, як не стати жертвою модної індустрії. Авторка наголошує, що сьогодні у моді – бути стильною. І все це – на конкретних прикладах і з конкретними порадами: як одягом підкреслити своє «я», як додати шарму до повсякденного і святкового образів, як одягтися до школи, у театр чи на перше побачення… Як підібрати джинси чи торбинку, з чим носити вишиванку… У книжці Оксани Караванської можна знайти не тільки пояснення, звідки взялася мода на маленьку чорну сукню, а й застереження про шкоду шопоголізму. «У цій книжці купа всіляких важливих порад для дівчинки, яка замислюється над власним стилем, – зауважує головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар`яна Савка. – А ще тут є кумедні історії з дитинства самої Оксани – коли вона була панянкою, з непростим характером і несамовитим бажанням стати дизайнером одягу. Книжка дуже стильна!».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама