дивись.info

У театрі юного глядача стартує театральний сезон

У театрі юного глядача стартує театральний сезон

Цього року відкриття 96-го театрального сезону Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва відбудеться одразу рядом вистав у межах 22. Форуму видавців у Львові. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

9 вересня о 21 год. – вистава «Вільні метелики» у режисурі Романа Валька.

11 вересня о 19 год. – вистава «Одкровення Іванки», режисер – Євген Чистоклетов

13 вересня о 18 год. – вистава «Зерносховище» у постановці Андрія Приходька.

Окрім вистав вечірнього репертуару, до відкриття сезону для маленьких глядачів 15 вересня об 11:30 год відбудеться бульбашкове шоу від улюблених казкових героїв театру, відкриття виставки дитячих малюнків та о 12 год. улюблена вистава – «Beautiful Карпати».

На цей сезон театр запропонує нові постановки. Вже триває робота над виставою «Маленька Баба-Яга», яку вже зовсім скоро покажуть глядачам. Також заплановані вистави «DOGS» К. Сергієнка у режисурі Є. Чистоклетова та вистава «Аліса у Задзеркаллі» Л. Керолла у постановці Володимира Борисюка.

«У цьому театральному сезоні на глядачів чекають цікаві режисерські роботи та несподіванки. Вже скоро ми зможемо назвати ім’я запрошеного режисера, який буде здійснювати постановку у нашому театрі. Окрім роботи над виставами, театр продовжуватиме тісну співпрацю із освітянами міста та реалізацію соціальних проектів. У вересні театр запросили на XIII Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори», де 27 вересня ми будемо показувати нашу останню прем’єру – виставу «Зерносховище». З цією виставою заплановані гастролі і в інші міста України», – зазначає художній керівник театру Юрій Мисак.

Із репертуаром Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва Ви можете ознайомитись на сайті театру: http://nashteatr.lviv.ua/

Перший український театр для дітей та юнацтва, м. Львів, вул. Гнатюка, 11, факс: +38 (032) 245-20-24, тел. (032)2553330, [email protected].

Контакти: тел. 0978278774, [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама