дивись.info

Із сольним концертом до Львова приїдуть брати Яремчуки

Із сольним концертом до Львова приїдуть брати Яремчуки

Частину виручених за квитки коштів співаки віддадуть пораненим солдатам

Концерт заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків «Моя Україна – велика родина» відбудеться 19 вересня на сцені Львівської філармонії. Початок – о 19:00.Про це Дивись Інфо повідомила Галина Гузьо.

«Моя Україна – велика родина» – це не просто нова концертна програма братів Яремчуків – так називається їхній всеукраїнський та міжнародний тур. У його рамках уже відбулися десятки концертів у великих та маленьких містах по всій Україні: Київ, Полтава, Черкаси, Жовті Води, Олександрія, Кіровоград, Прилуки, Житомир, Харків… Навесні цього року Дмитро та Назарій гастролювали у країнах Європи: Португалія (Лісабон), Іспанія (Мадрид, Барселона, Севілья, Торрев’єха, Мурсія), Франція (Париж), Італія (Салерно), Чехія (Прага)… Крім того, брати Яремчуки дали кілька концертів у військових шпиталях для поранених солдатів української армії, а також у зоні АТО.

Великий тур братів Яремчуків «Моя Україна – велика родина» триває. Його мета, як кажуть Дмитро та Назарій, – «ствердження в українському суспільстві національної та патріотичної свідомості – через звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, родини, країни, сім’ї, матері». Власне, ці теми і є головним лейтмотивом концертів та загалом творчості братів-співаків.

Частину із зібраних за квитки коштів на концерт Дмитра та Назарія Яремчуків у Львівській філармонії 19 вересня артисти передадуть пораненим солдатам, які лікуються у госпіталях.

Довідка. Брати Яремчуки з дитячих років займалися музикою, співали у хорі, були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. Закінчили з відзнакою музичну школу по класу фортепіано. У 1992 р. закінчили загально-освітню школу з відзнакою і склали вступні іспити до Чернівецького державного музичного училища ім. С. Воробкевича на факультет “Теорія музики”, яке у 1996 р. закінчили з відзнакою. Того ж року вступають до Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (Дмитро – по класу вокалу в професора Костянтина Огнєвого; Назар – по класу композиції в професора Івана Карабиця). У 2001 р., здобувши відповідну кваліфікацію та ступінь магістрів, з відзнакою закінчують навчання. У 2004 р. Назар також закінчує аспірантуру в НМАУ по класу композиції в професора Мирослава Скорика. Офіційний сайт: http://www.yaremchuk.in.ua/

Ціна квитків на сольний концерт братів Яремчуків у Львівській філармонії 19 вересня – від 50 до 250 грн. Продаж квитків – на сайті gastroli.ua

А також в касах «GASTROLI» по місту:

– КАСА №1, пл. Ринок 14, магазин «Квітка»; Центральні театральні каси; каса Оперного театру; каса Театру ім. Лесі Українки; каса Львівського Цирку; каси От-От; TICKETS.UA, ТЦ”KINGCROSS LEOPOLIS“; мережа магазинів “ВУХО.КОМ” та ін.

 

Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама