дивись.info

Майже 7 тисяч учасників АТО звернулися за земельними ділянками на Львівщині

Майже 7 тисяч учасників АТО звернулися за земельними ділянками на Львівщині

Для учасників АТО за програмою розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2015 рік виготовляється 50 генеральних планів населених пунктів, які призначені для індивідуальної житлової забудови. На виконання цієї програми з обласного бюджету виділено 1200,00 тис. грн, ще 600 тис. грн виділили з міського бюджету Львова. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА.

За словами начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА Володимира Лавріна, на сьогодні скеровано у 17 районів області субвенції місцевим бюджетам на розроблення містобудівної документації. На Львівщині майже 7 тисяч учасників АТО звернулися щодо виділення їм земельних ділянок. Зараз розробляються проекти землеустрою, 3750 військовослужбовців вже отримали позитивне рішення, – повідомив Володимир Лаврін. – Ця робота щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО проводитиметься і в наступному році”.

Довідка:

В області станом на сьогодні земельними ділянками під індивідуальне житлове будівництво забезпечено 37 сімей загиблих учасників АТО. Житлом забезпечено 15 таких родин.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...