дивись.info

Прийом робіт на конкурс проектів «Місця щасливих людей» продовжено

Прийом робіт на конкурс проектів «Місця щасливих людей» продовжено

Як повідомили в департаменті розвитку ЛМР, сьогодні прийнято рішення продовжити прийом конкурсних робіт на проект облаштування інтерактивного громадського простору «Місце щасливих людей» до 15 вересня.

Нагадаємо, передбачається, що це «Місце щасливих людей» повинне з’явитись у Львові на пл. Олекси Гасина. Перед учасниками конкурсу поставлено завдання – створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об’єкт (арт-об’єкти), присвячений (присвячені) творчості Андрія Кузьменка. Простір можна розглядати як «мистецьку платформу», на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки в галузі музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

Конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.

Матеріали конкурсу доступні за посиланням:

https://drive.google.com/folderview?id=0B7-4vXgbVvhTflZDMUxiNGNsb2FscW1PeXJfYzh3eHRZM3ZuVTQxR2ZEblpYbUtVQjhVaGM&usp=sharing

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама