дивись.info

На Форумі видавців обговорять шляхи порозуміння між переселенцями і місцевими мешканцями

На Форумі видавців обговорять шляхи порозуміння між переселенцями і місцевими мешканцями

У неділю, 13 вересня, о 12:00 в готелі «Жорж» пройде подіумна дискусія «Переселенці та місцеві: від стереотипів до порозуміння». «Звідки беруться міфи та яким чином їх долати?», «Як будувати діалог між переселенцями та місцевими мешканцями?», «Чи можуть бути переселенці провідниками позитивних змін у суспільстві?» – на ці та інші питання спікери та учасники намагатимуться знайти відповідь. До обговорення запрошуються представники влади, бізнесу, громадських організацій, інтелектуали, діячі культури, журналісти. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Спікери дискусії:

  • Мирослав Маринович, дисидент, проректор Українського католицького університету;
  • Севгіль Мусаєва, головний редактор видання «Українська Правда»;
  • Ірина Магдиш, начальник управління культури Львівської міської ради;
  • Оксана Міхеєва, доктор історичних наук, завідувач кафедри соціології УКУ, переселенка з Донецька;
  • Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Алім Алієв, співзасновник громадської ініціативи «Крим SOS» та кримськотатарського культурного центру «Кримський дім у Львові» (модератор).

Подія пройде у рамках «Фестивалю переселенців і львів’ян», який організовують кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», громадська ініціатива «Крим SOS», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Також у неділю, 13 вересня, о 21:00 на балконі театру Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3) глядачі зможуть знову побачити унікальний музично-візуальний перформанс «На нашій юлойці» проекту «Kurbasy» та «Manu». Артисти виконають пісні та мелодії на основі українського і кримськотатарського мелосу, а будівля театру Курбаса перетвориться на Ханський палац у Бахчисараї.

Подія пройде в рамках «Фестивалю переселенців і львів’ян», який організовують кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», громадська ініціатива «Крим SOS», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакт для ЗМІ: Алім Алієв, [email protected], 066 836 36 35.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама