дивись.info

«Шептицький від А до Я» – книга-переможець

«Шептицький від А до Я» – книга-переможець

         10 вересня у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької відбулася церемонія відзначення переможців Премії «Найкраща книга 22-го Форуму видавців».

Кращою, за оцінкою Львівської обласної ради, визнано книгу авторів Галини Терещук і Оксани Думанської – «Шептицький від А до Я».

Привітав переможців голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик. Зокрема, депутат обласної ради зазначив, що насправді у книгу було вкладено авторами дуже багато – це любов та енергія. «Знаю, що пані Галина Терещук вже давно виношувала ідею створити таку книгу про Шептицького. І, саме завдяки наполегливій праці, не покладаючи рук, сьогодні маємо такий результат – вітаємо авторів цієї великої праці з перемогою!», – сказав Ярослав Качмарик.

Водночас голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради зазначив, що така книга як «Шептицький від А до Я» повинна бути в кожній українській сім’ї.

Загалом на церемонії відзначення переможців Премії «Найкраща книга 22-го Форуму видавців» нагороди Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» отримали:

         Терещук Галина Богданівна – автор книги «Шептицький від А до Я»;

         Думанська Оксана Іванівна – автор книги «Шептицький від А до Я»;

колектив Творчої майстерні «Аґрафка».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама