дивись.info

В неділю у Львові відбудеться благодійний забіг «З вірою в серці»

В неділю у Львові відбудеться благодійний забіг «З вірою в серці»

Спорт допомагає рятувати дитячі життя. В неділю, 13 вересня, о 13:00 год. у Львові пройде найбільший благодійний забіг «З вірою в серці» – всеукраїнська щорічна благодійна ініціатива заради здоров’я дитячих сердець, головна мета якої — зниження смертності дітей з вродженими вадам серця. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Старт забігу на площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка. Сам пробіг складає 2 кілометри: від пам’ятнику імені Івана Франка – по головній алеї – поворот біля готелю “Дністер” – по алеї вздовж вул. Листопадового Чину – до пам’ятнику ім. Івана Франка.

«Допомагати легко. За кошти зібрані під час благодійного забігу буде закуплене таке необхідне медичне обладнання для міської дитячої клінічної лікарні. Кожен, хто візьме участь в забігу, може врятувати дитяче життя. Тому закликаємо львів’ян прийти в неділю до пам’ятника Івану Франку та пробігти з усіма небайдужими», – Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту м. Львова.

Також в рамках заходу на всіх чекає насичена розважальна програма: розминка всією площею, молочна вікторина, різноманітні спортивні активності та дитяча зона.

Усі зібрані під час заходу кошти йдуть на придбання медичного обладнання для Львівської міської дитячої клінічної лікарні (вул. Пилипа Орлика, 4). Офіційна передача обладнання відбудеться в листопаді-грудні 2015 року.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама