дивись.info

Асамблея УГКЦ та РКЦ збере близько 600 монахів і монахинь у Львові

Асамблея УГКЦ та РКЦ збере близько 600 монахів і монахинь у Львові

14-18 вересня у конференц-залі стадіону «Арена-Львів» триватиме Асамблея греко-католицького та римсько-католицького монашества України. На подію з різних куточків країни з’їдеться близько 600 монахів і монахинь різних чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Тема Асамблеї – «Євангельськe coпричастя богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ в Україні».

«Це унікальна подія для України. Вперше за 25 років нашої нової історії представники монашества двох Католицьких Церков в Україні зберуться на спільну Асамблею, щоб разом шукати відповіді на виклики сучасного суспільства: що ми, богопосвячені особи, можемо робити разом в умовах війни і трансформацій, які переживає Україна?» – наголосив член оргкомітету Асамблеї о. Роман Лагіш, ЧНІ.

Загалом в Україні є 1500 монахів та монахинь УГКЦ і 1000 РКЦ. Участь в Асамблеї візьме третина усіх богопосвячених осіб України. В Асамблеї також візьме участь Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, представники Ієрархії Церков, відомі богослови з України та з-за кордону, представники доброчинних організацій.

Ідея такої Асамблеї зародилася під час спільної праці греко- і римо-католицького монашества над організацією Асамблеї UCESM (Унії Конференцій Старших Настоятелів та Настоятельок монаших інституцій Європи), яка мала відбутися в Україні минулого року, але не відбулася через події в Україні.

«Ця підготовка показала, що, незважаючи на певні особливості життя та служіння, богопосвячене життя Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков має багато спільного, тож спілкування, взаємне пізнання та зміцнення євангельського сопричастя є важливими елементами життя Церкви», – зауважують організатори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама