дивись.info

«Карітас-Львів УГКЦ» допомагатиме більше 20 дітям з аутизмом

«Карітас-Львів УГКЦ» допомагатиме більше 20 дітям з аутизмом

Нещодавно у львівському «Карітасі» відбулась зустріч керівників проектів, на якій попередньо окреслили заходи і плани щодо приготування до 20-літнього ювілею «Карітасу», що відзначатимуть у 2016 році. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Сьогодні при благодійному фонді діє садочок для дітей, родини яких опинились у кризовій ситуації. Щоденно тут працюють з дітьми та молоддю шкільного віку, з особами з вадами розвитку та особливими потребами, з людьми похилого віку. У «Карітасі» діє соціальна пральня, душова, пункт видачі гуманітарної допомоги. Організація допомагає також налагоджувати працю харитативних спільнот при парафіях Львова.

Директор о. Андрій Сенейко представив нового керівника проекту – п. Катерину Пилипів, яка допомагатиме дітям з аутизмом. Понад 10 років вона займається проблематикою аутизму, була волонтером у благодійному фонді «Контакт». Катерина Пилипів розповіла про явище аутизму, про ті проблеми, з якими зіштовхуються діти та їх родини. Переважно такі діти мають розлади мовлення, комунікації, стереотипні рухи. Вони потребують взаємодії, соціалізації. «Карітас» відвідуватиме понад 20 дітей, що сьогодні очікують на таку допомогу.

Також о. Андрій Сенейко заявив про намір організувати при «Карітасі» Львова школу аніматорів-волонтерів для осіб, віком 16-18 років, які в перспективі допомагатимуть в організації і проведенні літніх дитячих таборів, а також проекту мобільної роботи з молоддю.

Незабаром працівники і волонтери «Карітасу» матимуть духовну віднову на реколекціях, а на різдвяні свята вони запрошені у Чехію.

23 жовтня відбудеться наступна зустріч керівників проектів, на якій більш детально обговорять програму заходів з нагоди 20-літнього ювілею «Карітас-Львів УГКЦ».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама