дивись.info

Віряни спільно з Патріархом Філаретом молилися на прощі у Заглині, що на Львівщині

Віряни спільно з Патріархом Філаретом молилися на прощі у Заглині, що на Львівщині

У неділю, 13 вересня, до цілющого джерела присілка Заглина, що  у с. Монастирок  Львівської області, відбулася щорічна  Всеукраїнська  Патріарша проща.  На  місці чудесного явлення Пресвятої Богородиці відслужили Божественну Літургію, яку очолив Святійший Патріарх  Київської і всієї Руси – України Філарет. Проща до відпустового місця у присілку Заглина пройшла за участі духовенства, вірян, громадськості,  голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

“Росія вбиває українців, але каже, що війни немає. Це неправда. Переможе Бог цю неправду?  Обов’язково!  Щоб Господь дав нам перемогу, нам треба любити Бога та  один одного, а також   об’єднатися, – сказав Патріарх Філарет. –  Бо на Донбасі захищають нас  українці зі Сходу, Заходу, Півдня та Півночі. У стражданнях не тільки об’єднуємось, але й любимо один одного.  Ми відчували цю любов на Майдані.  Майдан переміг  своєю любов’ю та єдністю. Так само й на Сході переможемо своєю любов’ю і своєю єдністю.  Божа Мати завжди допомагала, і в цьому не треба мати сумніву. Треба вірити і покладати надію не на зброю, а на Бога. Ми обов’язково переможемо, бо ми любимо Бога та любимо своїх ближніх”.

Слід зазначити, що Заглина – відоме чудотворним джерелом місце, де, за легендою, у 17-му столітті об’явилася Матір Божа. У 1872 році єпископ І. Ступницький надав джерелу у Заглині статус відпустового місця. Щорічно 13 вересня тут святкують празник Положення пояса Пречистої Діви Марії.

Нагадаємо, що 11 вересня розпочався триденний візит на Львівщину Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета. В рамках візиту Патріарха у суботу, 12 вересня, у Львові  було освячено храм на честь ікони Пресвятої Богородиці Всецариці та  Літургія.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.