дивись.info

Студенти хочуть врятувати “львівську Свободу”

Студенти хочуть врятувати “львівську Свободу”

30 жовтня у Львові пройде масштабний благодійний студентський захід України «Аукціон надій», ініційований студентами Університету банківської справи. Цього року партнерами проекту стали – Український католицький університет, “Львівська Політехніка” та Національний аграрний університет. Свою підтримку студентській ініціативі висловила Львівська міська рада. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Університету банківської справи.

Студенти збиратимуть кошти для відновлення скульптурної композиції «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з  1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу.

Цю архітектурну перлину Львова, створену львівським скульптором італійського походження Леонардом Марконі, називають ще львівською статуєю Свободи через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку. Скульптура понад сто років не реставрувалася. За попередніми підрахунками вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.

Студенти прагнуть не лише відновити  історичну перлину Львова, а об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею  ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого вшановують. То ж студенти проведуть дискусійні клуби, круглі столи задля обговорення та популяризації ідей ощадності та благодійності.

29 вересня відбудеться благодійний концерт у Львівській опері, молодь збиратиме також гроші через Спільнокошт, розповсюдженням ювілейних марок та флешмобами. У завершальному благодійному аукціоні, що пройде у Всесвітній день заощадження 30 жовтня у Музеї етнографії та художнього промислу (м.Львів), візьмуть участь впливові політики, бізнесмени, банкіри, фінансисти. Лотами стануть цінні речі, надані відомими українцями.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...