дивись.info

Синютка доручив створити робочу групу для інвентаризації та облаштування території навколо озера Задорожне

Синютка доручив створити робочу групу для інвентаризації та облаштування території навколо озера Задорожне

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у понеділок, 14 вересня, здійснив виїзд на озеро Задорожне та перевірив виконання доручення щодо забезпечення вільного доступу громадян до водойми.

“Незаконно встановлені огорожі зруйновано ще 10 вересня, – зазначив Олег Синютка. – І сьогодні ми бачимо, що безперешкодний прохід навколо озера відновлено. Наступний наш крок  – створення робочої по інвентаризації та облаштуванню навколоозерної території. За допомогою архітекторів робоча група визначить як саме виглядатиме територія навколо озера Задорожне. Після чого ці напрацювання представлять громадськості. Ми це робимо не для підприємств, не для приватних осіб, а для людей, які потенційно приїдуть на Задорожне щоби відпочити. Після затвердження зовнішнього вигляду облаштування території та за погодженням з громадськістю ми дамо можливість підприємцям зробити все так, щоб це було комфортно та доступно для мешканців Львівщини”.

Перша нарада робочої групи за участю активістів, місцевих мешканців, підприємців, орендарів та представників ЛОДА відбудеться у четвер, 17 вересня. До 1 жовтня робоча група повинна представити результати своєї роботи та презентувати їх громадськості.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.