дивись.info

Компанія Фуджікура відкриє нове підприємство у Львівській області

Компанія Фуджікура відкриє нове підприємство у Львівській області
Японська компанія Фуджікура відкриє у Яворівському районі на Львівщині підприємство з виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з представниками компанії “Фуджікура”, яка відбулася у четвер, 17 вересня.Віце-президент “Фуджікура Автомотів Європа” Хорхе Гарсія розповів, що їх компанія оголошує про запуск довготривалого інвестиційного проекту у Львівській області з виробництва автокомпонентів.

За його словами, на першому етапі компанія інвестує 6 млн. євро та створить близько 300 нових робочих місць. Упродовж наступних 3 років компанія планує збільшити площу приміщень до 30 000 кв. м та працевлаштувати понад 3 000 працівників.

“Це перша велика інвестиція в Україну після початку російської окупації, – наголосив Олег Синютка. – Водночас ми переконані у тому, що на нас покладена велика відповідальність. І якщо ми продемонструємо успішність цього проекту, то представники бізнесу по-іншому подивляться на можливості інвестування в Україну. Я хочу подякувати компанії за вибір, оскільки для нас це дуже важлива та знакова подія”.

Окрім того, він повідомив, що ЛОДА взяла на себе врегулювання усіх адміністративних процедур, а також посприяла оформленню необхідних документів для потенційних працівників компанії, які поїхали на стажування до Європи.

“Ми обрали Львівщину завдяки наявності кваліфікованих кадрів, вигідному місцезнаходженню та розвиненій інфраструктурі”, – сказав Хорхе Гарсія. Він також висловив вдячність керівництву області за проведену роботу та всебічне сприяння.

До слова, інвестиційний проект компанії Фуджікура у Львівській області є частиною європейської програми бізнес-розвитку, яка передбачає початок операційної діяльності у січні 2016 року.

Довідка:

Компанія Фуджікура була заснована в Японії 130 років тому і налічує більш ніж 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії є виробництво кабельних мереж для європейських автовиробників згідно із стандартами в даній галузі.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...