дивись.info

Новітні способи відлову безпритульних собак вже в ЛКП «Лев»

Новітні способи відлову безпритульних собак вже в ЛКП «Лев»

            В ЛКП Лев” опановують нові методи відлову безпритульних собак. Підприємство отримало набір спеціального устаткування для коректного та безболісного відлову тварин. Цього тижня працівників ЛКП навчають користуватися цим устаткуванням.

У роботі ЛКП “Лев” відбувається багато позитивних змін. Окрім реконструкції приміщень (карантину, операційних та інших відділів), підприємство реалізує масштабну програму стерилізації собак. Днями ЛКП отримало нові повністю укомплектовані рушниці-шприцемети для відлову безпритульних собак, сіткомети та інше устаткування. Це дає змогу вводити тваринам снодійне на відстані, відтак відлов тварин стане безпечнішим для команди, що його здійснює, але, перш за все, менш травматичним та стресовим для безпритульних чи загублених собак.

“Шприцемети ми отримали завдяки благодійникам, що долучилися фінансово. Їх вартість — майже 3,5 тис. євро. Такий коректний спосіб відлову собак використовують у багатьох країнах світу. Тепер і Львів виходить на новий рівень у поводженні з безпритульними тваринами. Виробляє обладнання один з лідерів у цій галузі — компанія “Dan-Inject” (Данія)”, – каже Олег Мацех, директор ЛКП “Лев”.

Цього тижня для працівників ЛКП “Лев” проведуть навчання з використання нового обладнання.

“Це буде семінар обов’язково із практичними завданнями, де ми поговоримо про специфіку роботи з устаткуванням і навчимося використовувати його у різних ситуаціях”, – каже директор ТОВ “Крот” Олег Колесник, який проводить навчання в ЛКП.

Після навчання команда ЛКП зможе використовувати устаткування у щоденній роботі.

Якщо зараз вдається у день відловлювати 1-2 собаки, то найближчим часом цей показник планують збільшити до 5, а згодом і до 10 собак. Для цього, зокрема, буде збільшено кількість бригад ловців собак, а, крім того, робочий день в ЛКП триватиме довше — не з 8:00 до 16:00, як це було досі, а з 8:00 до 20:00, в тому числі й на вихідних, пояснює Олег Мацех.

У подальших планах — створення при комунальному підприємстві центру адопції тварин. Та вже зараз всі охочі можуть забрати собаку з ЛКП “Лев” додому. Тут вони знайдуть соціалізовану, стерилізовану та вакциновану тварину, готову до життя з новим господарем. Контакти ЛКП “Лев”: Львів, вул. Промислова, 56; тел.: 252-30-41.

ЛКП “Лев” висловлює щиру вдячність усім благодійникам, які долучилися до позитивних змін у роботі підприємства і цим самим допомогли безпритульним тваринам Львова. Це: Добрянський Тарас, Курилишин Олексій, Угрин Ірина, Денис Олег, Назарук Юрій, Худо Андрій, Арзуманян Вардкес, Колісніченко Ігор, Кухар Андрій, Руслана Лижичко, Наталя Сорокопуд, Яніка Мерило, Косарєв Дмитро, Федоров Сергій, Любінець Мирослав, Роман Гойняк, Федір Дмитрів, Андрій Іонов та інші.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.